Ana sayfa ÜrünlerSeramik Karo Harcı

Epoksi Seramik Yer Karosu Harcı, Dayanıklı Poliaspartik Seramik Grout Sealer

Epoksi Seramik Yer Karosu Harcı, Dayanıklı Poliaspartik Seramik Grout Sealer

  • Epoksi Seramik Yer Karosu Harcı, Dayanıklı Poliaspartik Seramik Grout Sealer
  • Epoksi Seramik Yer Karosu Harcı, Dayanıklı Poliaspartik Seramik Grout Sealer
  • Epoksi Seramik Yer Karosu Harcı, Dayanıklı Poliaspartik Seramik Grout Sealer
  • Epoksi Seramik Yer Karosu Harcı, Dayanıklı Poliaspartik Seramik Grout Sealer
  • Epoksi Seramik Yer Karosu Harcı, Dayanıklı Poliaspartik Seramik Grout Sealer
Epoksi Seramik Yer Karosu Harcı, Dayanıklı Poliaspartik Seramik Grout Sealer
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: PERFLEX
Sertifika: CE | RoHS | GB/T19001-2016/ISO 9001:2015
Model numarası: P-30 / P-20
Ödeme & teslimat koşulları:
Ambalaj bilgileri: Plastik Çift Tüp |
Teslim süresi: 7 gün
Yetenek temini: 20 milyon adet / yıl
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Poliaspartik reçine polimeri + yüksek kaliteli pigmentler ve özel katkı maddeleri sınıflandırma: İki Bileşenli Polispartik Karo Harcı
renk: Glitter | Parıltı | Bright | Parlak | Matt | Matt | San Uygulama: Seramik Karo |
paketleme: 400ml / adet, Plastik Doubule Tüpü özellik: Küf önleyici |
Anahtar kelimeler: Epoksi Karo Harcı |
Vurgulamak:

seramik harç mühürleyen

,

çimento kiremit harç

CERAMIC TILE GROUT COMPARISON | SERAMİK KİREMİT Grout KARŞILAŞTIRMASI | Epoxy Grout P-20 & Polyaspartic Grout P-30 | Epoksi Derz Dolgu P-20 ve Poliaspartik Derz Dolgu P-30 | Ready To Go Gitmeye hazır

 

P-30 TDS Çok Partili Harç.pdf|P-20 TDS Epoksi Derz Dolgu.pdf İndir

 

Epoksi Grout P-20 ve Poliaspartik Grout P-30'un Karşılaştırılması
madde   model Epoksi Fayans Derz Dolgusu P-20

Poliyasdpartic Karo Harcı P-30

düşünce
Malzeme Epoksi poliaspartik Polyaspartic süper hava
direnç malzemeleri
Anti-QUV
Sararmaz
Hayır Evet P-30 herhangi bir harçtan en iyisidir.
Anti-küf Evet Evet Aynı
Leke direnci Evet Evet Aynı
Su geçirmez Evet Evet aynı
Yapıştırma Evet En iyisi P-30 herhangi bir harçtan daha iyi yapışır.
Mevcut renk Muhteşem ve Mat Sadece muhteşem AR-GE araştırması kapsamında P-30 Matt serisi
Uygulama Kapalı İç ve Dış Mekan P-20 sadece iç mekan derin renkler içindir
Çalışma zamanı 40 dk 25 dk P-30 kısa çalışma süresi, kalafat ve presleme hattını 30 dakika içinde bitirmelidir.
Kuruma zamanı 4 ° 12saat 4 ° 12saat Daha yüksek sıcaklık, hızlı kuruma süresi
Raf ömrü 24 ay 12 ay P-30 raf ömrü hala doğrulamak için zamana ihtiyaç duyar, biz sadece 12 ay garanti veriyoruz
Metrekare / Tüp Kullanım formuna bakın Kullanım formuna bakın Aynı

 

Çok Partili Kiremit Harcı P-30 is a two-component polyasparitc joint grout, made of high-tech polymer polyaspartic, isocyanate hardener, high-grade pigments and additives. yüksek teknolojili polimer poliaspartik, izosiyanat sertleştirici, yüksek kaliteli pigmentler ve katkı maddelerinden oluşan iki bileşenli bir poliyasparitc derz dolgu malzemesidir. It is a semi-fluid liquid, packed into two-component plastic cartridge packaging, it can easily operate by automatic caulking gun. İki bileşenli plastik kartuş ambalajına paketlenmiş yarı sıvı bir sıvıdır, otomatik doldurma tabancası ile kolayca çalışabilir. It's Onun sararma,% 100 katı içeriği, sıfır VOC, -25 above üzerinde düşük sıcaklık altında tedavi edilebilir toksik olmayan malzemeler.
Epoksi Karo Harcı P-20 is a two-component epoxy joint grout, made of high-tech polymer epoxy resin, hardener, high-grade pigments and additives. yüksek teknoloji ürünü polimer epoksi reçine, sertleştirici, yüksek kaliteli pigmentler ve katkı maddelerinden oluşan iki bileşenli epoksi derz dolgu malzemesidir. It is a semi-fluid liquid, packed into two-component plastic cartridge packaging, it can easily operate by automatic caulking gun. İki bileşenli plastik kartuş ambalajına paketlenmiş yarı sıvı bir sıvıdır, otomatik doldurma tabancası ile kolayca çalışabilir. Epoxy Grout P-20 Epoksi Derz Dolgu P-20 has luster, rich, natural delicate color, such as gold, silver, pearlescent, especially white and black color is significantly higher than cement grout, which brings better overall decorative effect to the wall. altın, gümüş, sedefli gibi parlak, zengin, doğal hassas renklere sahiptir, özellikle beyaz ve siyah renk, çimento harçından önemli ölçüde daha yüksektir, bu da duvara daha iyi bir genel dekoratif etki getirir. P-20 has regular | P-20 düzenli var | matt | matt | sanded matt color series. zımparalanmış mat renk serisi.

 

Mevcut Renk: Seçmek için 50 renk

 

Epoksi Seramik Yer Karosu Harcı, Dayanıklı Poliaspartik Seramik Grout Sealer 0

Epoksi Seramik Yer Karosu Harcı, Dayanıklı Poliaspartik Seramik Grout Sealer 1

 

Tüm PERFLEX Grout Kalafat Tabancası ile Kolay Derz Dolgu

 

Epoksi Seramik Yer Karosu Harcı, Dayanıklı Poliaspartik Seramik Grout Sealer 2

paket

 

Epoksi Karo Harcı P-20:Plastik kartuş başına 400ml, karton başına 20 Kartuş.

Çok Partili Fayans Derz Dolgusu P-30: Vakum paketi ile plastik kartuş başına 400ml, karton başına 20 Kartuş.

Epoksi Seramik Yer Karosu Harcı, Dayanıklı Poliaspartik Seramik Grout Sealer 3 Epoksi Seramik Yer Karosu Harcı, Dayanıklı Poliaspartik Seramik Grout Sealer 4  Epoksi Seramik Yer Karosu Harcı, Dayanıklı Poliaspartik Seramik Grout Sealer 5  Epoksi Seramik Yer Karosu Harcı, Dayanıklı Poliaspartik Seramik Grout Sealer 6

 

YENİLİKÇİ ÜRÜN - YENİ PAZAR - YENİ İŞ - BAYİ OLARAK BİZE KATILIN

 

Reklam Desteği

 

1- PERFLEX, distribütörlerimiz için web sitesi oluşturma ve sürdürme sorumluluğunu üstlenecek profesyonel pazarlama ekibine sahiptir.,bu arada reklam makaleleri Facebook gibi ilgili sosyal medyada sürekli olarak yayınlanır., Linkedin, heyecan, Insgram,Youtube ender müşterilerine PERFLEX değerli ürünlerin ve markanın popülaritesini artırmak için rehberlik eder.

2- PERFLEX değerli ürünlerini ve markasını video ile tanıtmak için zaman zaman online olarak çeşitli tanıtım faaliyetleri ve eğitimler düzenlenmektedir., makale veya çevrimiçi canlı.

3- Uygulama gibi pazarlama videoları, proje, test yapmak, operasyon, cusotmer geribildirim vb aylık olarak başlatılacak, bu yardımcı olur

distribütörler daha fazla tüketici çekmek PERFLEX ürün ve marka biliyorum.

 

Güçlü Pazar Desteği

 

1- PERFLEX Ar-Ge teknolojisi ile ilgili araştırma ve yenilik, PERFLEX yeni yüksek değerli ürünler geliştirmeye ve piyasaya sürmeye devam edecek, distribütörlerin pazarda mutlak avantajı olacaktır.

2- Ücretsiz reklam malzemeleri (kataloglar, afişler, poster ekranı), all these materials will be shipped together with your orders. tüm bu malzemeler siparişlerinizle birlikte sevk edilecektir. This help Distributors save the advertisement cost and achive more efficient advertisement. Bu, Distribütörlerin reklam maliyetinden tasarruf etmelerine ve daha verimli reklamlar elde etmelerine yardımcı olur.

3- PERFLEX, distribütörlerin PERFLEX ürün tanıtımını genişletmelerine yardımcı olmak için dünya çapında göreceli sergi fuarına katılacak, veya PERFLEX, distribütörleri tarafından işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için düzenlenen sergi gösterisine veya pazarlama etkinliğine katılacaktır.

4- PERFLEX will provide certain quantity tools kit and color chart for free attached with certain quantity orders. 4- PERFLEX, belirli miktar siparişleriyle birlikte ücretsiz olarak belirli miktar araç kiti ve renk şeması sağlayacaktır. Distirbutors will abtain certain annual discount if purchase quantity reach certain amount. Satın alma miktarı belirli bir miktara ulaşırsa, dağıtımcılar belirli yıllık indirimleri alacaktır.

5- PERFLEX, distribütörler için ücretsiz profesyonel çevrimiçi eğitim ve rehberlik sağlayacaktır, veya mühendisimiz distribütöre seyahat edecek's şehri eğitim tutmak ya da biz çin'de distribütörler çalışma davet ediyoruz.

 

Sıkı Pazar Koruması Şartları ve Koşulları Desteği

 

1- PERFLEX ve distribütörler arasında işbirliği anlaşması imzalanacak, bölgeler arası operasyonları ve malların boşaltılmasını yasaklamak, our regional manager will supervise and manage market acitivity continuesly. bölge müdürümüz pazar etkinliğini sürekli denetleyecek ve yönetecektir. Therefore bu nedenle, distribütörlerin ve son tüketicilerin faydaları kesinlikle garanti edilmektedir, distribütörler kısır rekabetten kurtulabilir ve işbirliğimizden iyi yararlanabilir.

2- PERFLEX tüm müşterilerini bölgelerindeki distribütörlerimize aktaracak, PERFLEX çevrimiçi mağazası aracılığıyla çevrimiçi müşterileri dahil edin: www.tile-sealer.com

Epoksi Seramik Yer Karosu Harcı, Dayanıklı Poliaspartik Seramik Grout Sealer 7

İletişim bilgileri
CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD

İlgili kişi: Laura

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler

İLETİŞİM

Adres: Changsha.

Fabrika adres:Baofeng Sanayi Bölgesi, Shashi County, Liuyang Changsha City, Hunan Çin