Ana sayfa ÜrünlerSu Geçirmez Fayans Derz Dolgusu

Renk Değişimi Yok Poliaspartik Suya Dayanıklı Fayans Harcı Wiith Parlak Parlak Renk

Renk Değişimi Yok Poliaspartik Suya Dayanıklı Fayans Harcı Wiith Parlak Parlak Renk

  • Renk Değişimi Yok Poliaspartik Suya Dayanıklı Fayans Harcı Wiith Parlak Parlak Renk
  • Renk Değişimi Yok Poliaspartik Suya Dayanıklı Fayans Harcı Wiith Parlak Parlak Renk
  • Renk Değişimi Yok Poliaspartik Suya Dayanıklı Fayans Harcı Wiith Parlak Parlak Renk
Renk Değişimi Yok Poliaspartik Suya Dayanıklı Fayans Harcı Wiith Parlak Parlak Renk
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: PERFLEX
Sertifika: CE | RoHS | GB/T19001-2016/ISO 9001:2015
Model numarası: P-30
Ödeme & teslimat koşulları:
Ambalaj bilgileri: Plastik Çift Tüp |
Teslim süresi: 7 gün
Yetenek temini: 20 milyon adet / yıl
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Poliaspartik reçine polimeri + yüksek kaliteli pigmentler ve özel katkı maddeleri renk: Glitter | Parıltı | Bright Parlak
Raf ömrü: 12 ay Operasyon: Kalafat tabancası ile DIY
Vurgulamak:

Poliaspartik Suya Dayanıklı Fayans Harcı

,

Suya Dayanıklı Fayans Harcı Parlak Renk

,

Suya Dayanıklı Fayans Harcı Parlak Renk

Sararmaz Suya Dayanıklı Fayans Harcı Perflex P-30 Poliaspartik Karo Derz Dolgu Hava Dayanımı Anti Kalıp Beyaz Renk

 

P-30 TDS Polyaspartic Grout.pdf Renk Değişimi Yok Poliaspartik Suya Dayanıklı Fayans Harcı Wiith Parlak Parlak Renk 0

 

ÜRÜN TANITIMI

 

Perflex Polyaspartic Tile Grout P-30, yüksek teknoloji ürünü polimer poliaspartik reçine, izosiyanat sertleştirici, yüksek kaliteli pigmentler ve katkı maddelerinden yapılmış iki bileşenli bir poliasparit derz harcıdır.İki bileşenli plastik kartuş ambalajında ​​paketlenmiş yarı akışkan bir sıvıdır, otomatik kalafat tabancası ile kolayca çalıştırılabilir.% 100 katı içerik, sıfır VOC, -25 ℃ üzerindeki düşük sıcaklıklarda kürlenebilen toksik olmayan malzemeler.En iyi QUV dirençli malzemeler olarak,P-30 poliaspartik karo harcı asla sararma yapmaz.

 

PERFLEX Poliaspatik Fayans Harcı P-30 sararmayan, çatlama ve tebeşirlenme yapmayan, hava şartlarına karşı süper dirençli, "Grout King" adlı devrim niteliğinde yeni bir üründür.Poliasparit malzemeler nedir?Polyaspartic birinci sınıf korozyon önleyici ve su geçirmez malzemelerdir, genellikle poliaspartik malzemeler yel değirmeni, ağır hizmet makinesi, açık deniz platformu, demiryolu beton koruması, yüzme havuzu ve çatı su geçirmez gibi korkunç ortamlarda beton ve metal yüzey korumasında uygulanır. fayans, seramik karo, mermer.

Renk Viskozite (CPS) (25 °) Çalışma Süresi (100g) Kürlenme Süresi (25 ℃ / 100g) Çekme Kesme Dayanımı Sertlik Sararma Önleyici Aşınma direnci (750g. 500 r) / g
Bölüm A: Pigmentli

A:

Yarı akışkan Sıvı

25 dakika Orijinal Kuruma: 4 saat *25 ℃ ≥12 MPa ≥75 (Kıyı D) 1 (168 saat) 0.03
Bölüm B: Temizle

B:

Tiksotropik Macun

Gerçek Kuru:

24s *25 ℃

 
Test koşulu: 21-25 ℃, bağıl nem% 45-55.Kalafat tabancası ile yapılmıştır.
 

Renk Değişimi Yok Poliaspartik Suya Dayanıklı Fayans Harcı Wiith Parlak Parlak Renk 1

 

Geleneksel bir kiremit harcı inşaat işçisi iseniz, çok çalışmaktan bıktınız mı?

 

Yaygın epoksi çimento harcı, A + B'yi çıplak elle karıştırmak için daha zahmetlidir.Eşit şekilde karıştırılan renkli kum belirtilen süre içinde tüketilmelidir ve bir sonraki kullanım için saklanamaz;tam kürlenme süresi daha uzundur ve kürlemeden sonra temizlik biraz daha zahmetli olacaktır.PERFLEXEpoksi Fayans Harcı Epoksi çimento esaslı harç ile aynı özelliğe sahip zorlu enjeksiyon yapısını mükemmel bir şekilde çözen devrim niteliğinde kullanıma hazır bir üründür, kalafat tabancası ile basit ve kolay bir şekilde çalıştırılır.

 

Why chooe Perflex Cartridge Tile Grout To replace Mortar? Easy Operation,Stain Resistance, Non Discoloring 0

 

Geleneksel bir karo harcı dağıtıcısıysanız, Geleneksel karo harcı kârının çok düşük olduğundan ve işin devam etmesinin zor olduğundan mı endişeleniyorsunuz?

 

Birçoğumuz bu büyük şirketlere, gruplara, organizasyonlara ibadet etmeyi severiz.DNA'mızda var, daha büyük şeylerde bir güvenlik duygusu arama eğilimindeyiz.Bu, harç işinde de geçerli, şimdi size bir soru sormak istiyorum.Mapei, Laticrete, Litokol, Bostic, Adrex gibi büyük markalara yatırdığınız ve adadığınız tüm para, zaman, emekle karşılığında ne elde edersiniz?Marjınız nedir?Ne kadar para kazanabilirsin?Veya beyaz çimento harcı satıcısıysanız, daha da kötüdür.Akıllı bir hareket yapmanın zamanı geldi!Perflex devasa bir şirket değil, ancak çok daha yenilikçi ürünlere sahip.

 

Satış Ekibi |Pazarlama |Müşteri Hizmet

 

Perflex müşteri hizmetleri ekibi, müşteriye renk seçimi, dozajı konusunda profesyonel öneriler sunan zengin uygulama deneyimine sahiptir, müşterilere Perflex'in yenilikçi karo harcı, karo harcı kapatıcı ve fonksiyonel kaplamaların nasıl çalıştırılacağına rehberlik eder, özellikle müşterilere memnun satış sonrası hizmet sağlar, her zaman eğitim düzenlerler çevrimiçi web semineri veya distribütör sitemizde, kullanıcıların geri bildirimlerini toplayın ve Ar-Ge'ye aktarın.Perflex pazarlama ekibi, pazarın trendiyle yakından çalışır, Perflex markasını oluşturur ve Perflex markasının popülaritesini artırmak için tüm sosyal medyayı sürdürür.

Perflex uluslararası servis departmanı 6 yurtdışı satışa sahiptir, bunlardan ikisi kimya lisans derecesi ve dördü uluslararası ticaret lisans derecesi, hepsi 2 yıldan fazla bir süredir kimya sektöründe faaliyet göstermektedir.Perflex global dağıtım sistemini kurdular,Distribütörlere pazarlarını keşfetmeleri ve küresel pazarın sağlıklı gelişimini yönetmeleri için rehberlik eder.

Renk Değişimi Yok Poliaspartik Suya Dayanıklı Fayans Harcı Wiith Parlak Parlak Renk 3

PAZARIMIZIN DÜNYASI

 

Şimdiye kadar Asya, Amerika ve Avrupa, Afrika, vb.'de işbirliği distribütörü kurduk. Yeni iş ve değerli ürünler olduğu için, güçlü dağıtımınız ve inşaat malzemeleri pazarlamasında iyi deneyime sahipseniz, hala çok sayıda ülke pazarımız boş. büyük potansiyel iş fırsatları elde etmek için katılmanız.

Renk Değişimi Yok Poliaspartik Suya Dayanıklı Fayans Harcı Wiith Parlak Parlak Renk 4

SRONG DİSTRİBÜTÖR DESTEĞİ

 

Reklam Desteği

 

1- PERFLEX, distribütörlerimiz için web sitesi oluşturma ve sürdürme sorumluluğunu üstlenecek profesyonel pazarlama ekibine sahiptir., reklam makaleleri sürekli olarak Facebook gibi ilgili sosyal medyada yayınlanırken, Linkedin, Twitter, Insgram, YouTube, PERFLEX değerli ürünlerin ve markanın popülaritesini artırmak için son müşterilere rehberlik edecek.

2- PERFLEX'in değerli ürünlerini ve markasını videoyla tanıtmak için zaman zaman çevrimiçi olarak çeşitli tanıtım faaliyetleri ve eğitimler düzenlenmektedir., makale veya çevrimiçi canlı.

3- Uygulama gibi pazarlama videoları, proje, test yapmak, operasyon, müşteri geri bildirimi vb. aylık olarak başlatılacaktır, bu yardımcı olur

Distribütörler, PERFLEX ürünlerini ve markasını tanıyan daha fazla tüketiciyi cezbetmektedir.

 

Güçlü Pazar Desteği

 

1- PERFLEX Ar-Ge teknolojisi araştırma ve inovasyonla birlikte, PERFLEX, yeni yüksek değerli ürünler geliştirmeye ve piyasaya sürmeye devam edecek, distribütörler pazarda mutlak avantaja sahip olacaklar.

2- Ücretsiz reklam malzemeleri (kataloglar, afişler, poster ekranı),tüm bu malzemeler siparişlerinizle birlikte kargoya verilecektir.Bu, Distribütörlerin reklam maliyetlerinden tasarruf etmelerine ve daha verimli reklamlar elde etmelerine yardımcı olur.

3- PERFLEX, distribütörlerin PERFLEX ürün tanıtımını genişletmelerine yardımcı olmak için dünya çapındaki göreli fuar fuarına katılacak, veya PERFLEX, distribütörler tarafından işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için düzenlenen sergi şovuna veya pazarlama etkinliğine katılacak.

4- PERFLEX, belirli miktar siparişleri ile birlikte ücretsiz olarak belirli miktar araçları seti ve renk şeması sağlayacaktır.Dağıtımcılar, satın alma miktarı belirli bir miktara ulaşırsa, belirli bir yıllık indirimden yararlanacaklardır.

5- PERFLEX, distribütörler için ücretsiz profesyonel çevrimiçi eğitim ve rehberlik sağlayacaktır, veya mühendisimiz distribütöre seyahat edecek's şehri eğitim verin ya da Çin'deki distribütörleri çalışmaya davet ediyoruz.

 

Sıkı Pazar Koruması Hüküm ve Koşulları Desteği

 

1- PERFLEX ile distribütörler arasında işbirliği anlaşması imzalanacaktır., Bölgeler arası operasyonları ve malların boşaltılmasını yasaklamak,bölge müdürümüz pazar faaliyetlerini sürekli olarak denetleyecek ve yönetecektir.Bu nedenle, distribütörlerin ve son tüketicilerin faydaları kesinlikle garantilidir, Distribütörler kısır rekabetten kurtulabilir ve işbirliğimizden iyi bir şekilde yararlanabilir.

2- PERFLEX tüm müşterileri bölgelerindeki bayilerimize transfer edecek, PERFLEX çevrimiçi mağaza aracılığıyla çevrimiçi müşterileri dahil edin: www.tile-sealer.com

 

CORE VALUA |KÜLTÜR

 

Ev Binamızın Çalışanlarımız, Ortağımız ve Toplumumuz İçin Sıcaklığı Olan Bir İşletme Olması İçin Yararlanacak Kimyasal Teknolojide Yenilik Yapın

Renk Değişimi Yok Poliaspartik Suya Dayanıklı Fayans Harcı Wiith Parlak Parlak Renk 5

 

 

İletişim bilgileri
CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD

İlgili kişi: Laura

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler

İLETİŞİM

Adres: Changsha.

Fabrika adres:Baofeng Sanayi Bölgesi, Shashi County, Liuyang Changsha City, Hunan Çin