Ana sayfa ÜrünlerSeramik Karo Harcı

Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı

Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı

  • Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı
  • Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı
  • Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı
Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: PERFLEX
Sertifika: CE | RoHS | GB/T19001-2016/ISO 9001:2015
Model numarası: <i>P-20 |</i> <b>P-20 |</b> <i>P-30 |</i> <b>P-30 |</b> <i>P-10</i> <b>P-10</b>
Ödeme & teslimat koşulları:
Ambalaj bilgileri: Plastik Çift Tüp |
Teslim süresi: 7 gün
Yetenek temini: 20 milyon adet / yıl
İletişim
Detaylı ürün tanımı
malzemeler: Epoksi harç + Poliaspartik harç model: P-20 | P-20 | P-30 | P-30 | P-10 P-10
renk: Matt | Matt | Sanded | Zımparalanmış | Regular | Düzenli | özellik: Stain resistance | Leke direnci | Easy to clean | Kolay temizlenir |
Uygulama: Her türlü karo, mermer, taş, mozaik derz dolgusu paket: 400ml kartuş, 5kg küvet
Vurgulamak:

Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı

,

Epoksi Leke Korumalı Fayans Harcı

,

Poliaspartik Leke Korumalı Fayans Harcı

PERFLEX HAKKINDA

 

 

PERFLEX, Çin'deki saperate laboratuvarı tarafından iki üretim üssü ile kimyasal yapı malzemeleri üretimi ve teknoloji araştırmalarına odaklanmaktadır.Perflex'in güçlü bir Ar-Ge Departmanı vardır ve Güney Çin Teknoloji Üniversitesi ve Sun Yat-sen Üniversitesi'nin yüksek polimer kimya laboratuvarı ile kendi kendini temizleyen malzemeler, nano malzemeler ve fonksiyonel malzeme yenilik araştırmaları için ortak araştırmalar kurmuştur.PERFLEX kalite kontrol sistemi GB/T19001-2016/ISO 9001:2015 ile uyumludur, ayrıca ürünler zaten CE SGS FDA sertifikasına sahiptir.Perflex'in karo harcı, karo kapatıcı ve poliaspartik kaplama sistemine yönelik kendi patenti vardır.

 
PERFLEX, yüksek teknoloji, kaliteli ve sürekli yenilik gücü ile daha kolay dekorasyon çalışmaları ve dayanıklı ürün araştırmalarında ısrar ediyor.Kimyasal teknoloji inovasyonu büyümemizi destekliyor.Gittikçe daha popüler miras fantastik tekniği yaratmak, aralıksız arayışımızdır.PERFLEX, mükemmel kalitede ve daha az maliyetle daha sağlıklı ürünler geliştirmek için üç temel teknolojiyi benimser: Poyaspartik teknolojisi, Nano kendi kendini temizleme ve yüksek saflık teknolojisi.Ürün grubu : 1- Cartridge Tile Grout Serisi 2- Su Geçirmez Tile&Grout Sealer Serisi 3- Çevre Dostu Poliaspartik kaplama Serisi. Döşeme Sistemi / Su Geçirmez Sistem / Korozyon Önleyici Sistem.

Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı 0

 

 

Perflex Kiremit Derz Dolgu Sistemi Bayimiz Olduktan Sonra Neler Kazanırsınız?

 

Perflex kapsamlı hizmetler sunar.Örneğin, birleşik bir marka imajı uyguluyoruz, acentelerimizin Perflex markasını kullanma hakkı var ve aynı zamanda ortaklarımıza yerel pazar araştırması ve hedeflenen iş planlamasında yardımcı oluyoruz ve promosyon faaliyetlerinin düzenlenmesine yardımcı oluyoruz.Tam kapsamlı yönetim desteği ve ilgili danışmanlık sağlıyoruz ve ücretsiz teknik rehberlik ve hizmetler sunuyoruz.Süreç boyunca yüksek kalite ve ürün tedarikini destekleyerek yatırımcılara en yüksek karı bırakıyoruz.Uzun vadeli çevrimiçi reklam desteği ve diğer tanıtım kaynak paylaşımları sağlıyoruz.Acenteler, birleşik ve hızlı lojistik ve dağıtımdan ve franchise alanlarını endişelerden tamamen kurtaran mükemmel bir değişim sisteminden yararlanır.

 

Ortaklarımız kendi yerel bölgelerinde ayrıcalıklı yönetimin keyfini çıkarıyor.Kendi doğrudan işlettiğiniz birkaç mağaza açabilir ve bölgesel operasyonların tekelinden yararlanabilirsiniz.Kısacası, Perflex'imizi seçmek büyük bir iş fırsatı seçmektir. Süreç boyunca tek elden yüksek kaliteli karo harcı, su geçirmez sızdırmazlık ürünleri ve derz dolgu araçları sağlıyoruz.

Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı 1Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı 2

 

 RESİM MODEL MALZEMELER RENK SERİSİ SARI OLMAYAN HAVA DİRENCİ LEKE DİRENCİ ANTİ-Küf TEMİZLEMESİ KOLAY KOLAY DOLGU TABANCA İLE
Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı 3 P-30 poliaspartik

Düzenli

Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı 4

30 yıldan fazla 30 yıldan fazla Evet Evet Evet Evet
Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı 5 P-20 Epoksi zımparalanmış matEpoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı 6 12 ay 12 ay Evet Evet Evet Evet
Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı 7 P-20 Epoksi

mat

Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı 6

12 ay 12 ay Evet Evet Evet Evet
Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı 9 P-20 Epoksi

Düzenli

Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı 4

12 ay 12 ay Evet Evet Evet Evet
Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı 11 P-10 su tabanı Epoksi

Düzenli

Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı 12

12 aylar 12 aylar Evet Evet Evet Hayır 

 

 

Reklam Desteği

 

1- PERFLEX, distribütörlerimiz için web sitesi oluşturma ve sürdürme sorumluluğunu üstlenecek profesyonel pazarlama ekibine sahiptir.,bu arada reklam makaleleri Facebook gibi ilgili sosyal medyada sürekli olarak yayınlanmaktadır., Linkedin, heyecan, Insgram,Youtube, son müşterilere PERFLEX değerli ürün ve markasının popülaritesini artırma konusunda rehberlik ediyor.

2- PERFLEX değerli ürünlerini ve markasını video ile tanıtmak için zaman zaman online olarak çeşitli tanıtım faaliyetleri ve eğitimler düzenlenmektedir., makale veya çevrimiçi canlı.

3- Uygulama gibi pazarlama videoları, proje, test yapmak, operasyon, müşteri geri bildirimi vb. aylık olarak başlatılacak, bu yardımcı olur

distribütörler daha fazla tüketici çekiyor PERFLEX ürünlerini ve markasını biliyor.

 

Güçlü Pazar Desteği

 

1- PERFLEX Ar-Ge teknolojisi araştırması ve inovasyonu ile birlikte, PERFLEX yeni yüksek değerli ürünler geliştirmeye ve piyasaya sürmeye devam edecek, Distribütörler pazarda mutlak üstünlüğe sahip olacaklardır.

2- Ücretsiz reklam malzemeleri (kataloglar, posterler, afiş ekranı),tüm bu malzemeler siparişleriniz ile birlikte gönderilecektir.Bu, Distribütörlerin reklam maliyetinden tasarruf etmesine ve daha verimli reklam elde etmesine yardımcı olur.

3- PERFLEX, distribütörlerin PERFLEX ürün tanıtımını genişletmesine yardımcı olmak için dünya çapındaki ilgili sergi gösterisine katılacak, veya PERFLEX, distribütörlerin işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için düzenlediği sergi gösterisine veya pazarlama etkinliğine katılacak.

4- PERFLEX, belirli miktar siparişleri ile birlikte ücretsiz olarak belirli miktarda alet takımı ve renk tablosu sağlayacaktır.Distribütörler, satın alma miktarı belirli bir miktara ulaştığında belirli bir yıllık indirim alacaklardır.

5- PERFLEX, distribütörler için ücretsiz profesyonel çevrimiçi eğitim ve rehberlik sağlayacaktır., veya mühendisimiz distribütöre gidecek's şehir Eğitim düzenleyin veya distribütörleri Çin'de çalışmaya davet ediyoruz.

 

Sıkı Piyasa Koruması Şartlar ve Koşullar Desteği

 

1- PERFLEX ile distribütörler arasında işbirliği anlaşması imzalanacaktır., bölgeler arası operasyonları ve malların dampingini yasaklamak,bölge yöneticimiz sürekli olarak piyasa hareketliliğini denetleyecek ve yönetecektir.Bu nedenle, Distribütörlerin ve nihai tüketicilerin faydaları kesinlikle garanti edilir, Distribütörler, kısır rekabetten kurtulabilir ve işbirliğimizden iyi yararlanabilir.

2- PERFLEX, tüm müşterileri bölgelerindeki distribütörlerimize devredecektir., PERFLEX çevrimiçi mağazası aracılığıyla çevrimiçi müşterileri dahil edin: www.tile-sealer.com

Epoksi ve Poliaspartik Malzemeli Anti Küf Leke Korumalı Fayans Harcı 13

 

İletişim bilgileri
CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD

İlgili kişi: Laura

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler

İLETİŞİM

Adres: Changsha.

Fabrika adres:Baofeng Sanayi Bölgesi, Shashi County, Liuyang Changsha City, Hunan Çin