Ana sayfa ÜrünlerPoli Kiremit Harcı

RoHS Dış Mekan Fayans Harcı Sararmaz Kirli Hava Koşullarına Dayanıklı

RoHS Dış Mekan Fayans Harcı Sararmaz Kirli Hava Koşullarına Dayanıklı

  • RoHS Dış Mekan Fayans Harcı Sararmaz Kirli Hava Koşullarına Dayanıklı
  • RoHS Dış Mekan Fayans Harcı Sararmaz Kirli Hava Koşullarına Dayanıklı
  • RoHS Dış Mekan Fayans Harcı Sararmaz Kirli Hava Koşullarına Dayanıklı
  • RoHS Dış Mekan Fayans Harcı Sararmaz Kirli Hava Koşullarına Dayanıklı
RoHS Dış Mekan Fayans Harcı Sararmaz Kirli Hava Koşullarına Dayanıklı
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: PERFLEX
Sertifika: CE | RoHS | GB/T19001-2016/ISO 9001:2015
Model numarası: P-30
Ödeme & teslimat koşulları:
Ambalaj bilgileri: Plastik Çift Tüp |
Teslim süresi: 7 gün
Yetenek temini: 20 milyon adet / yıl
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: Poliaspartik reçine polimeri + yüksek dereceli pigmentler ve özel katkı maddeleri Renk: Glitter | parıltı | Bright Parlak
Vurgulamak:

RoHS Dış Mekan Fayans Harcı

,

Dış Mekan Fayans Harcı Sararmaz

,

Dış Mekan Fayans Harcı Hava Koşullarına Dayanıklı

Sararma yapmayan Fayans Harcı , hava koşullarına dayanıklı dış mekan fayans harcı, kalıplama yok, kirlenme yok P-30

 

En iyi kiremit harcı malzemeleri nedir?Fayans harcında yüksek teknoloji poliaspartik koruyucu malzemeler uygularsak nasıl olur?Poliasparit malzemeler nedir?
Günümüzde fayans şerbeti pazarında, epoksi çimento şerbeti, epoksi kartuş şerbeti, su bazlı şerbet, silikon şerbeti vb. rengi dayanıklı tutamaz, özellikle 3-6 ay derzlendikten sonra, beyaz ve açık renk kesinlikle sararmaz. yavaş yavaş sararır, görünüm eski ve eskimiş görünür.Özellikle tekrar yeni olması için temizlenemez.Ayrıca, hiçbir ürün hava koşullarına dayanıklı olamaz, bu nedenle balkon, havuz, çatı, dış duvar vb. dış mekanlar için kiremit harcı yavaş yavaş çatlar ve tebeşirlenir.Şimdi PoliaspartikP-30 tüm sorunları çözebilir.

 

GİRİŞ

 

Perflex Polyaspartik Tile Grout P-30, yüksek teknoloji polimer poliaspartik, izosiyanat sertleştirici, yüksek kaliteli pigmentler ve katkı maddelerinden yapılmış iki bileşenli bir poliasparit derz harcıdır.İki bileşenli plastik kartuş ambalajında ​​paketlenmiş yarı sıvı bir sıvıdır, otomatik kalafat tabancası ile kolayca çalışabilir.%100 katı içerik, sıfır VOC, -25℃'nin üzerindeki düşük sıcaklıklarda kürlenebilen toksik olmayan malzemelerdir.Polyaspatik Tile Grout P-30, sararma yapmayan, çatlama ve tebeşirlenme yapmayan, süper hava koşullarına dayanıklı, "Gout King" adlı devrim niteliğinde yeni bir üründür.Poliasparit malzemeler nedir?

Poliaspartik, renk değişikliği olmadan QUV 4000 saate karşı testten geçen birinci sınıf korozyon önleyici ve su geçirmez malzemelerdir, genellikle poliaspartik malzemeler yel değirmeni, ağır iş makinesi, açık deniz platformu, demiryolu beton koruması, yüzme gibi korkunç ortamlarda beton ve metal yüzey korumasında uygulanır. havuz ve çatı su geçirmez vb. Fayans, seramik, mermer gibi yüzeylere süper yapışma özelliğine sahiptir.

 

 

RoHS Dış Mekan Fayans Harcı Sararmaz Kirli Hava Koşullarına Dayanıklı 0

UYGULAMA

 

Perflex Poliaspartik Kiremit Harcı P-30, seramik karo zemin, seramik duvar, lavabo, küvet, tuvalet, mutfak masası, kapı geçiş taşı gibi seramik karo, mermer ve taş yapı malzemelerinin derzlerinin yapıştırılması, doldurulması ve güzelleştirilmesi için uygundur. vb. Özellikle P-30, balkon, çatı vb. dış mekan derzleri için en iyi seçimdir.

RoHS Dış Mekan Fayans Harcı Sararmaz Kirli Hava Koşullarına Dayanıklı 1

 

ÇEŞİTLİ KARO VE TAŞLARA İYİ YAPIŞMA GÜCÜ

 

ÖZELLİK

 

1- Süper hava koşullarına dayanıklılık ve QUV direnci, güneş ışığı altındaki dış mekan derzlerinde kireçlenme olmaz ve renk sonsuza kadar solmaz ve sararmaz.
2- Fayans Harcı P-30 hafif elastik bir filmdir, seramik karo dikişine sıkıca yapışan daha korkunç sıcaklığa dayanabilir, bu da harcın soyulmasını ve çatlamasını önler.
3- Fayans Grout P-30, eksi 35 derece bile oldukça düşük sıcaklıkta kendi kendine kürlenebilir, bu nedenle P-30 sıcaklıktan etkilenmeyen bir üründür.

 

Bu özel özelliği dışında, Polyaspartic Tile Grout P-30, epoksi karo harcı P-20 gibi tüm özelliklere sahiptir. duvara daha iyi genel dekoratif etki getiren kiremit harcı.Sertleşmeden sonra, yüzey porselen gibi pürüzsüzdür ve seramik karolarla birlikte ovulabilir.Seramik karo dikişini "asla kirli siyaha dönmez" yapabilen küf önleyici, leke tutmaz, su geçirmezdir.

RoHS Dış Mekan Fayans Harcı Sararmaz Kirli Hava Koşullarına Dayanıklı 2

RoHS Dış Mekan Fayans Harcı Sararmaz Kirli Hava Koşullarına Dayanıklı 3

 

 
MEVCUT RENK: SEÇİM İÇİN 26 PARLAK RENK

 

RoHS Dış Mekan Fayans Harcı Sararmaz Kirli Hava Koşullarına Dayanıklı 4

 

 

YAPIM METODU

 

1- Harç katılaştıktan sonra seramik karo çatlağı temizlenmeli, seramik karo aralığındaki kirlilikler ve tozlar duvar kağıdı bıçağı ve elektrikli süpürge ile temizlenmelidir.

2- Temizleme mumunu önceden boşluğun her iki tarafına da uygun miktarda kullanın, balmumunu boşluğa sürmemeye dikkat edin.

3- Tüp kapağını bükün, çift tüp dolgu macununun başına takın, spiral kauçuk nozulu kafadan 45 derece eğik olarak kesin (açıklık boyutu karo dikişinin boyutuna bağlıdır) ve ardından yuvaya takın. lastik tabanca.

4- Yaklaşık 20 cm kolloidi ekstrüde edin (tamamen karıştırmak ve kabarcıkları gidermek için), ardından yapıştırıcıyı seramik karonun yarığına enjekte edin.

5- Hazır tutkalı derz presi veya çelik bilye ile derz üzerine bastırın.

6 -4-24 saat sonra (sıcaklığa bağlı olarak) yapıştırıcı tamamen kurur, boşluğun her iki tarafındaki fazla yapıştırıcıyı bir sıyırıcı ile kazıyın.                           

RoHS Dış Mekan Fayans Harcı Sararmaz Kirli Hava Koşullarına Dayanıklı 5

 

 

Satış Ekibi |Pazarlama |Müşteri Hizmet

Perflex müşteri hizmetleri ekibi, müşteriye renk seçimi, dozajı konusunda profesyonel öneriler sunan zengin uygulama deneyimine sahiptir, müşterilere nasıl çalıştırılacağı konusunda rehberlik eder Perflex yenilikçi fayans derz dolgusu, fayans derz dolgu macunu ve fonksiyonel kaplamalar, özellikle müşterilere memnun satış sonrası hizmet sağlar, her zaman eğitim düzenler çevrimiçi veya distribütör sitemizde web semineri, kullanıcıların geri bildirimlerini toplayın ve Ar-Ge'ye aktarın.Perflex pazarlama ekibi pazarın trendiyle yakından çalışır, Perflex markasını oluşturur ve Perflex markasının popülaritesini artırmak için tüm sosyal medyayı sürdürür.

Perflex uluslararası servis departmanının 6 denizaşırı satışı vardır, bunlardan ikisi kimya lisans derecesi ve dördü uluslararası ticaret lisans derecesidir, hepsi 2 yıldan fazla bir süredir kimya endüstrisinde faaliyet göstermektedir.Perflex global dağıtım sistemini kurdular,distribütörlere kendi pazarlarını keşfetmelerinde rehberlik eder ve küresel pazarın sağlıklı gelişimini yönetir.

RoHS Dış Mekan Fayans Harcı Sararmaz Kirli Hava Koşullarına Dayanıklı 6

İletişim bilgileri
CHANGSHA PERFLEX NOVEL MATERIALS CO.,LTD

İlgili kişi: Laura

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: Changsha.

Fabrika adres:Baofeng Sanayi Bölgesi, Shashi County, Liuyang Changsha City, Hunan Çin